top of page

Благодійність

В березні 2022 року, ми запровадили сторінку благодійність в соціальних мережах. Потреба ця була вимушеною для нас так як і для багатьох людей які переживають складні часи.


Від початку збору коштів і до моменту досягнення поставлених цілей, пройшли тижні часу. Успішна реалізація цього соціально значимого проекту була б неможлива без Вашої участі. Ми були приємно вражені Вашими вчинками і усвідомленням кількістю таких людей навколо нас. Дякуємо Вам за проявлене чуйне ставлення до людей, які потребують допомоги. Кожен з Вас підтримував по-своєму, хтось допомагав у поширенні інформації словом, через соціальні мережі, а хтось переводив кошти різного ґатунку.

Перш за все нам вдалось фінансово підтримати молодих перспективних науковців Київського Медичного Університету:

  • Березовська Вікторія Юріївна

  • Розенбліт Юлія Василівна

  • Байсарович Катерина Валеріївна

Ми сподіваємось, що молоді співробітники прикладуть свої здібності та вміння для розбудови мирної, незалежної України в майбутньому.

По-друге, Ви допомогли нам стримати слово, придбати і передати тепловізор для однієї з Білоцерківських громад, на території якої знаходиться лікарня реабілітації.

Нам було важливо не тільки зібрати кошти, але і максимально бути щирими з Вами. Тому власне ми і надаємо фамілії співробітників та фото передачі тепловізора до рук територіальної оборони.


Дякуємо всім Вам!

Comments


bottom of page