top of page

Медичне обладнання

Надання реабілітаційної допомоги та вдосконалення сфери реабілітації завдяки клінічній практиці та досвіду, освіті та науковим дослідженням досягається шляхом постійного пошуку та вдосконалення вже існуючих методів і протоколів з реабілітації.

 

Допоміжні технології включають будь-який пристрій, який використовує особа з обмеженими можливостями для максимальної незалежності та максимальної реінтеграції в суспільство. Для тих, хто пережив черепно-мозкову травму чи  інсульт, допоміжні технології можуть бути такими ж простими та низькотехнологічними, як спіральний блокнот та ручка, щоб допомогти з організацією, письмом, пам’яттю, або настільки ж складним, як голосовий помічник з комп’ютерним керуванням, щоб допомогти у спілкуванні. 

 

Palamarchuk rehabilitation намагається розробляти і впроваджувати в реабілітаційну практику пристрої для реабілітації які самостійно розроблені вітчизняними лікарями та інженерами, сертифіковані (підтверджені панентними свідотствами) і виробляються в Україні. 

 

Також в клініці використовується фізіотерапевтичне обладнання яке або сертифіковано до використання USFDA (США) або отримало сертифікат європейської відповідності CE.

Для ознайомлення і придбання ми раді представити Вам наступні прилади:

  •  Пристрій для дзеркальної терапії (Urkaine)

  • Кушетка для мануальної терапії (Ukraine)

  • Підлокітник Armon Edero (Netherlands)

Матеріали для навчання 

4000uah

1 200uah

1 200uah

У підручнику представлено провідні теоретичні основи медичної фізіології відповідно до навчальної програми дисципліни фізіологія. Створюючи даний підручник ми прагнули включити як класичні відомості з різних галузей медицини, так і новітню інформацію, використовуючи іноземні джерела та електронну базу даних медичних і біологічних публікацій PubMed за останні 10 років.

 

 

 

 

Розділи написані викладачами кафедри фізіології, медичної біології та біологічної фізики Київського Медичного Університету, які мають багаторічний досвід викладання фізіології та є експертами у своїх галузях. Ми обрали матеріал, який важливий для студентів, і виклали його у стислій, нескладній та зрозумілій формі. Ми навмисно уникали обговорення лабораторних методів дослідження та історичного матеріалу. Медична фізіологія для студентів забезпечує ретельний виклад тексту таким способом, що студенти медичного та стоматологічного факультетів могли легко опрацювати навчальний план протягом першого семестру навчання, а також знайти відповідний матеріал під час підготовки до підсумкового іспиту з фізіології.

 

 

Текст про основні та прикладні аспекти фізіології людини вміло поєднаний, щоб студенти могли застосовувати свої знання в клінічних ситуаціях. Тематика різних систем поділена на шість розділів, і кожен розділ поділено на глави. Різні рівні заголовків, підзаголовків, жирний шрифт та курсив в тексті допоможуть швидко переглянути тему. Щоб ще більше підкреслити зроумілість підручника, кожен розділ представлений у різному кольоровому форматі. Текст ілюстрований великою кількістю малюнків, які містять узгоджену схему.

 

 

 

А.Л. Паламарчук /к.мед.н., доцент, завідувач кафедри Фізіології КМУ/ Д.В. Шестеріна /аспірант, викладач кафедри Фізіології КМУ/

bottom of page