top of page
Checking-Your-Pulse.jpg
Checking-Your-Pulse.jpg

Кардіологічна

Комплексна програма для здоров’я та фітнесу, розроблена для пацієнтів, які нещодавно госпіталізовані або проходять лікування від ішемічної хвороби серця

Програма реабілітації серця Palamarchuk rehabilitation — це комплексна програма для здоров’я та фітнесу, розроблена для пацієнтів, які нещодавно госпіталізовані або проходять лікування від ішемічної хвороби серця. Ми допомагаємо нашим пацієнтам та їхнім родинам зрозуміти, що викликає серцеві захворювання та як зменшити ризик повторних проблем. Наша мета – надати позитивні рекомендації щодо здорового способу життя на правильному рівні активності. Програма реабілітації складається з чотирьох етапів, з планами з урахуванням індивідуальних потреб, здібностей та стану кожного пацієнта. План реабілітації розробляється індивідуально для кожного пацієнта зважаючи на індивідуальні потреби, здібності та медичний стан пацієнта. 

 

Перший етап реабілітації серця починається в лікарні, як тільки вдається стабілізувати гострий стан пацієнта. Забезпечується підтримка, освіта та надання інформації про відповідні серцеві проблеми та фактори ризику для кожного пацієнтата, його родини. 

Другий етап фази реабілітації серця – це амбулаторна програма. Навчання фізичних вправ та продовження освіти. Ця фаза триває 10-12 тижнів з годинними контрольними вправами тричі на тиждень. Часто проводиться клінічна оцінка прогресу кожного пацієнта і план вправ коригується для серцевого навантаження та збільшення ємності легень. На завершення цієї фази проводиться ще один кардіо стрес тест для оцінки персонального прогресу.

Третій етап. Приймають участь пацієнти, які пройшли другу фазу і бажають для підтримки серцевої працездатності скористатися третім етапом. Заняття ЛФК проводяться приблизно так само як у фазі II, і кожен пацієнт тепер приймає подальшу відповідальність за самоконтроль. Сеанси III фази тривають одну годину, три рази на тиждень. II і III етапи також включають щотижневі навчальні заняття як компонент в кінці годиниихвправ. До участі запрошуються члени родини.

Фаза IV. Після максимум шести місяців після третього етапу, пацієнти можуть продовжувати свій режим фізичних навантажень на невизначений термін у фазі IV. Ця фаза є неконтрольована «відкрита» програма вправ, де пацієнти на реабілітації можуть продовжувати фізичні вправи самостійно у знайомому оточенні.

Обладнання.

Під час ЛФК пацієнти використовують такі зміцнюючі серце обладнання, як:

  • Цифрова бігова доріжка

  • Велоергометр

  • Гребний тренажер

  • Велосипед

  • Підйомник по сходах

  • Ручний ергометр

  •  

Сеанси II і III фази включають тривалий аеробний етап та тривалий завершальний етап «охолодження» зміцнення та розслаблення м’язів.

bottom of page