Реабілітація
Пропонуємо комплексні програми з реабілітації для
відновлення функціональних здібностей та якості життя тих,
кого ми обслуговуємо. Покращуємо надання реабілітаційної допомоги та вдосконалюємо сферу реабілітації завдяки клінічній практиці та досвіду, освіті, науковим дослідженням.
Лімфедема – це набряк, викликаний надлишком лімфатичної рідини (лімфи) яка накопичується в м’яких тканинах тіла, зазвичай в руках або ногах. Це хронічний стан, який спостерігається переважно у людей після перенесених хірургічних втручань при лікуванні раку, променевому лікуванні, хіміотерапії та інших захворюваннях які підвищують ризик розвитку лімфедеми. При лікуванні деяких видів раку лімфатичні вузли та судини видаляються або пошкоджуються протягом усього курсу лікування. Це може призвести до порушення лімфодренажу, коли лімфатична рідина не витікає належним чином. Лікування лімфедеми включає лікування набряку та профілактику інфекцій. Фізичні вправи, компресійний одяг, ручний та апаратний лімфодренаж, ретельний догляд за шкірою, медикаментозна терапія та здоровий спосіб життя є основними в менеджменті лімфедеми.
Розлад акту ковтання (дисфагія) - труднощі з транспортуванням твердої або рідкої їжі від ротової порожнини до шлунку. Часто супроводжується болем, але у деяких випадках, ковтання може бути взагалі неможливим.
Дисфагія може виникнути в будь-якому віці, але частіше зустрічається у літніх людей. Причини бувають різні. Найчастіше зустрічається пошкодження центральної нервової системи (наприклад інсульт, черепно-мозкова травма) або пошкодження черепно-мозкових нервів (наприклад внаслідок розвитку пухлин). Реабілітація залежить від причин виникнення дисфагії.
Мета реабілітації після інсульту - допомогти Вам навчити втрачених навечок та відновити до повсякденного життя. Статистика довела, що люди, які починають цілеспрямовану программу реабілітації після інсульту, досягають бажаного швидше і краще ніж ті, які відмовляються від реабілітації.
Когнітивна
Когнітивна та емоційна діяльність складається з терапії когнітивних розладів, терапії розладів спілкування, ерготерапії та логопедії які допоможуть із втраченими когнітивними здібностями, такими як пам’ять, обробка інформації, вирішення проблематики, соціальні навички, судження та обізнаність щодо безпеки.
Додатковими засобами у реабілітаційному протоколі є арт терапія, дзеркальна терапія.
Логопедична терапія може допомогти повернути втрачені здібності до розмови, слухання, письма та розуміння.
Серед медикаментозного лікування лікар може порекомендувати антидепресант або ліки, що впливають на пильність, збудження або рухову функцію.
Як правило в умовах, коли реабілітаційний процес може проходити в стаціонарних умовах, протокол когнітивної реабілітації дозволяє розширити основний спектр реабілітаційних заходів чи то фізичних, фізіотерапевтичних, психологічних і т.д. Даний підхід однозначно дозволяє значно скоротити терміни реабілітації і більш точно оцінювати прогрес відновлення втрачених функцій.
Сама по собі когнітивна реабілітація дозволяє швидше пройти шлях реінтеграції людини в побут і соціум.
Програма реабілітації респіраторних захворювань допомагає людям, які мають хронічні захворювання легень. Фахівці за цією програмою працюють для покращення Вашого здоров’я та зменшення ризику розвитку медичних ускладнень у майбутньому. Типова тривалість програми - шість тижнів.
Метою програми є:
Надати копмлексні вправи для дихання та розслаблення,
Удосконалення адаптаційних звичок до фізичної активності
Поліпшення загального стану здоров’я та самопочуття
Програма легеневої реабілітації підходить при астмі, бронхоектатичній хворобі, хронічному бронхіті, хронічній обструктивній хворобі легень (ХОХЛ), кістозномуфіброзі, емфіземі легень, трансплантації легень, нервово-м’язових захворюваннях, професійних захворюваннях легень, фіброзі легень, дихальній недостатністі, саркоідозі, стенокардії напруження, коронарній ангіопластиці та стентуванні, серцевій недостатністі.
Програма реабілітації передбачає фізичні вправи під наглядом фізичного терапевта, навчання та підтримку пацієнтів для людей з діагностованими серцевими захворюваннями. Програма серцево-легеневої реабілітації надає допомогу людям, які в анамнезі або на момент огляду мають ризик серцево-судинних та легеневих захворювань. Програма реабілітації серця є відкритою для всіх, хто страждає серцево-судинними захворюваннями, та всіх, хто має фактори ризику ішемічної хвороби серця.
Програма доступна для тих, хто переніс кілька захворювань або лікування, таких патологій як: стенокардія, коронарна ангіопластика та стенти, хірургія коронарного шунтування, серцева недостатність, операції на серцевих клапанах, захворювання периферичних судин, цукровий діабет, метаболічний синдром, гіпертонічна хвороба.
Експериментальна терапія включає:
Неінвазивна стимуляція мозку. Такі методи, як транскраніальна магнітна стимуляція, використовується, щоб допомогти вдосконалити різноманітні рухові навички та поліпшити психо-емоційний стан в супроводі нейропсихолога
Альтернативні методи реабілітації включають: Арт терапія, Апітерапія, Ахатино пілінг, Акупунктура, Гомеопатія
Фітотераія, Гірудотерапія, Музикотерапія