top of page

Медичне Обладнання

Надання реабілітаційної допомоги та вдосконалення сфери реабілітації завдяки клінічній практиці та досвіду, освіті та науковим дослідженням досягається шляхом постійного пошуку та вдосконалення вже існуючих методів і протоколів з реабілітації.

 

Допоміжні технології включають будь-який пристрій, який використовує особа з обмеженими можливостями для максимальної незалежності та максимальної реінтеграції в суспільство. Для тих, хто пережив черепно-мозкову травму чи  інсульт, допоміжні технології можуть бути такими ж простими та низькотехнологічними, як спіральний блокнот та ручка, щоб допомогти з організацією, письмом, пам’яттю, або настільки ж складним, як голосовий помічник з комп’ютерним керуванням, щоб допомогти у спілкуванні. 

 

Palamarchuk rehabilitation намагається розробляти і впроваджувати в реабілітаційну практику пристрої для реабілітації які самостійно розроблені вітчизняними лікарями та інженерами, сертифіковані (підтверджені панентними свідотствами) і виробляються в Україні. 

 

Також в клініці використовується фізіотерапевтичне обладнання яке або сертифіковано до використання USFDA (США) або отримало сертифікат європейської відповідності CE.

Для ознайомлення і придбання ми раді представити Вам наступні прилади:

  •  Пристрій для дзеркальної терапії (Urkaine)

  • Кушетка для мануальної терапії (Ukraine)

  • Підлокітник Armon Edero (Netherlands)

Замовити консультацію

Замовити консультацію онлайн прямо зараз:

max@rmed.com.ua

+ 38 099 622 6798

+ 38 097 238 1000

telegram-1.png
2111705.png
733585.png
bottom of page